Mācībspēki un darba devēji diskutēs par ģeoinformātikas izglītību Latvijā

Publicēšanas datums

8. septembris, 2021

Latvijas ĢIS biedrība sadarbībā ar Latvijas Universitāti aicina uz otro tiešsaistes diskusiju “meetGIT”, kas tiks veltīta jaunajai bakalaura studiju programmai “Ģeoinformātika”. Diskusija norisināsies 23. septembrī plkst. 18.00 MS Teams vidē.  

Profesionālo bakalaura studiju programmu “Ģeoinformātika” šogad sāk īstenot Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu un Datorikas fakultātes mācībspēki. Līdzās ģeogrāfijas studiju kursiem, nākamie eksperti padziļināti studēs kartogrāfiju, tālizpēti un ģeogrāfiskās informācijas datu vākšanu, organizēšanu, apstrādi un izplatīšanu. Kā tieši šīs un citas apgūtās prasmes turpmāk noderēs, uzsākot un īstenojot darba gaitas, diskutēs eksperti un uzņēmēji, kuru ikdiena ir saistīta ar ģeogrāfiskās informācijas tehnoloģiju izmantošanu dažādos pētniecības, pārvaldības un biznesa risinājumos. 

Uz diskusiju aicināti visi nozares pārstāvji, kā arī vecāko klašu skolēni! Interesentus lūdzam pieteikties, aizpildot formu, kuras saite atrodama šeit. Pasākumam tuvojoties, saņemsiet pieejas saiti.

Diskusijas dalībnieki – eksperti - tiks atklāti tuvākajā laikā, sekojiet aktualitātēm ĢIS biedrības Facebook kontā, Twitter, pasākuma lapā un mājaslapas "meetGIT" sadaļā!