Piedalies tiešsaistes diskusijā par tālizpētes jomas aktualitātēm

Publicēšanas datums

6. jūnijs, 2021

Uzsākot ekspertu diskusiju sēriju, Latvijas ĢIS biedrība sadarbībā ar AS “Latvijas valsts meži” 15. jūnijā plkst. 15.00 aicina uz tiešsaistes diskusiju “meetGIT’, kas veltīta tēmai “Tālizpētes izaicinājumi un risinājumi ekspertu redzējumā”. Tajā savu skatījumu uz jomas aktualitātēm, problēmām un iespējām apspriedīs atzīti nozares profesionāļi, pārstāvot kā publiskā, tā privātā sektora organizācijas.

“meetGIT” ir iecerēta kā regulāra diskusija par ģeotelpiskās informācijas tehnoloģijām un ar tām saistītām tēmām, jomas profesionāļu un interesentu tikšanās, kuras mērķis ir veicināt kopienas un sabiedrības izpratni, izaicinājumiem un attīstības virzieniem.   

Paredzēts, ka dažādu jomu eksperti tiksies reizi divos mēnešos klātienē vai tiešsaistes vidē, atkarībā no tā, kāda būs epidemioloģiskās situācija un ar to saistītie ierobežojumi.

Pirmā “meetGIT” diskusija notiks MS Teams vidē, interesentus lūdzam pieteikties, aizpildot formu šeit. Pasākumam tuvojoties, saņemsiet pieejas saiti.

Pirmās diskusijas dalībnieki – eksperti tiks atklāti tuvākajā laikā, sekojiet aktualitātēm ĢIS biedrības Facebook kontā un mājaslapas "meetGIT" sadaļā!

 

Papildu informācija:

Māris Kuzmins,

Latvijas ĢIS biedrības priekšsēdētājs

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.