Starptautiskās ĢIS dienas tests

Publicēšanas datums

10. novembris, 2020

Ik gadu visā pasaulē novembrī tiek atzīmēta ĢIS diena – organizācijas rīko konkursus, izglītojošas lekcijas, spēles un citus pasākumus, lai sabiedrībai plašāk pastāstītu par ģeotelpisko informāciju un ĢIS. 

Arī Latvijas ĢIS biedrības biedrs – uzņēmums SIA Envirotech pievienojas iniciatīvai popularizēt ĢIS, aicinot ikvienu piedalīties Esri ĢIS nedēļā Latvijā organizētajos pasākumos.

  • Tiešsaistes semināru sērijā varēs uzzināt par ArcGIS aktualitātēm un Latvijas Esri lietotājiem aktuālām tēmām un dzirdēt Baltijas Esri lietotāju pieredzes stāstus. Ar prezentācijām uzstāsies Lietuvas inženierkomunikāciju uzņēmums Energijos Skirstymo Operatorius (ESO), kas pastāstīs par mobilā ĢIS risinājumu, projekta Rail Baltica pārstāvis iepazīstinās ar digitālajiem ĢIS risinājumiem projektā, kā arī uzņēmums AlphaGIS demonstrēs ArcGIS Indoors pielietojumu viedā ēku pārvaldībā un iekštelpu ĢIS. 
  • Āra aktivitāte būs kopīgas kartes galerijas izveide, ko visas nedēļas garumā varēs papildināt ar sev īpašu vietu fotogrāfijām. 
  • ĢIS dienas 2020 tests būs konkurss, kas norisināsies vienu dienu – 16. novembrī no plkst. 10:00 līdz 17:00. Tajā var piedalīties ikviens, kas vēlas pārbaudīt savas zināšanas, analītisko domāšanu un veiksmi, meklējot atbildes uz jautājumiem attēlos, kartēs, tālizpētes attēlos, 3D virsmas modeļos un citā kartogrāfiskajā materiālā. 

Pasākumi tiks organizēti virtuāli. Dalība visos pasākumos ir bezmaksas, tiešsaistes semināriem nepieciešama iepriekšēja reģistrācija.

Priecāsimies ikvienu redzēt Esri ĢIS nedēļas Latvijā pasākumu dalībnieku vidū!