Baltijas ĢIT konference - reģistrējies!

Publicēšanas datums

24. janvāris, 2020

Jau vairāk kā 250 dalībnieku ir reģistrējušies Baltijas Ģeotelpiskās Informācijas Tehnoloģiju konferencei (BGITC), nepalaid garām iespēju piedalīties! Reģistrācija un sīkāka informācija meklējama konferences mājaslapā https://www.balticgitconf.eu/lv/

Baltijas Ģeotelpiskās Informācijas Tehnoloģiju konference (BGITC) ir unikāla sadarbība starp Igauniju, Latviju un Lietuvu, kopīgi organizējot reģionālu nozares pasākumu, kas veicina pārrobežu sadarbību ģeotelpiskās informācijas tehnoloģiju nozarē. Konference sniegs iespēju paplašināt inovāciju redzesloku un zināšanas, dalīties pieredzē, kā arī iepazīties ar tirgus izaugsmes iespējām, mērķis ir veidot vienotu izpratni par ĢIT jomu reģionā, tās izaicinājumiem un attīstības virzieniem.

500+ dalībnieki no visas Eiropas apmeklēs BGITC. Šī konference ir lielākais nozares pasākums reģionā, piesaistot izstrādātājus, lietotājus, politikas veidotājus un uzņēmumus.

Konferenci organizē pārstāvji no katras Baltijas valsts - Igaunijas Ģeoinformātikas biedrībaLatvijas ĢIS biedrība un Lietuvas Kartogrāfijas biedrība sadarbībā ar partneriem.