ĢIS dienas interaktīvais tests

Publicēšanas datums

11. novembris, 2019

Jau divdesmito gadu visā pasaulē novembrī tiek atzīmēta ĢIS diena - simtiem organizāciju rīko konkursus, izglītojošas lekcijas, spēles un citus pasākumus, lai sabiedrībai plašāk pastāstītu par ģeotelpisko informāciju un ĢIS.

Arī Latvijas ĢIS biedrības biedrs uzņēmums SIA Envirotech pievienojas iniciatīvai popularizēt ĢIS, aicinot ikvienu piedalīties interaktīvā testā, lai pārbaudītu savas zināšanas, loģisko domāšanu un  erudīciju par ģeogrāfiskajām informācijas sistēmām, Latvijas un pasaules ģeogrāfiju un ĢIS nozari.

13. novembrī, no plkst. 8:00 -19:00 būs atvērts ĢIS dienas 2019 tests, kurā var piedalīties ikviens! Nepieciešams vien interneta savienojums - gan datoros, gan planšetēs un mobilajās ierīcēs varēsiet atbildēt uz 15 āķīgiem jautājumiem un viens pareizo atbilžu iesniedzējs laimēs veicināšanas balvu - elektrisko skrejriteni.

Popularizēsim ģeogrāfiskās informācijas sistēmas kopā- aizpildiet testu, dalieties ar to un uzziniet jaunus, interesantus faktus par ģeogrāfiju, ģeotelpisko informāciju un ĢIS!

 

Īsumā par ĢIS dienas testu:

KAD: 13. novembrī;

CIKOS: no plkst. 8:00 līdz 19:00;

KUR: elektroniski tiešsaistē - saite

INFORMĀCIJA: saite

Facebook pasākums: saite